Duygusal Seven İstanbul Escort Sena

İlan Detayları

  • Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2019 04:32
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

İLAN AÇIKLAMASI

selamlar canım dostlarım bugün keyfiniz umarım yerindedir. Hayat içerisinde en fazla dikkat etmem gereken kişinin sevgilim olduğuna karar verdim. En fazla güvendiğiniz insan en fazla canınızı yakabilen kişi olabiliyormuş.

En yakın arkadaşım toz konduramadığı erkek arkadaşı tarafından aldatıldığını öğrendi. Durum arkadaşımı adeta farklı biri haline getirdi. Ben de şahit olduğum bu olayın ardından kendime hayatımı paylaşacağım bir erkekte dikkat etmem gereken davranışlar konusunda öğütler vermeye başladım.

Bu düşüncelerimi sizlerle paylaşma istiyorum. Lakin ilk olarak kendimden bahsedeyim. Benim adım Sena 26 yaşındayım. 169 cm boy uzunluğunda ve 56 kilogramdayım. Beyaz bir ten rengine, kumral saçlara ve kahverengi gözlere sahibim. İlk olarak bir erkekte dikkat ettiğim konu kesinlikle karakterdir.

Bir insan karakter açısından eksik olduğu zaman hayat içerisinde sizi yarı yolda bırakmak adına her şeyi yapabilir. Bunun için ilk olarak erkek arkadaşımın oldukça temiz ve iyi bir kalbe sahip olmasını istemekteyim.

İlan Kodu: 1715df0554059e9f

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Yorum Yazın